Stand up komedija - StandupSI.com

Dogodki 

Dogodek:
Stand up maratonec (Brežice) - Nastija Fijolič, Martina Ipša, Perica Jerković, Tešky
Kdaj:
14.05.2017 20.30 h
Kje:
Mladinski center Brežice - Brežice
Zvrst:
Stand up komedija

Opis:

Stand up komik Andrej Težak Tešky bo v 10 dneh pretekel 500 kilometrov in s kolegi komiki nasmejal 30 slovenskih mest. Najbolj zabaven ultramaraton štarta 11. maja v Mariboru

Pionir domače stand up scene, Andrej Težak Tešky in Ceh za smeh, specialist za alternativno komedijo, bosta med 11. in 20. majem izvedla športno-zabavni projekt #StandUpMaratonec. Tešky bo v 10 dneh pretekel 500 kilometrov in obiskal 30 slovenskih mest, v vsakem pa bo s svojimi kolegi nasmejal občinstvo s stand up nastopom.

Namen projekta je na nov način predstaviti stand up komedijo z dobrodelno noto, saj bo celoten izkupiček ultraizziva #StandUpMaratonec namenjen projeku Botrstvo. Le-ta izboljšuje kakovost življenja otrok in mladostnikov, ki so zaradi materialne, socialne, zdravstvene ali družinske stiske ogroženi, prikrajšani ali socialno izločeni.

#StandUpMaratonec se bo začel 11. 5. ob 17.00 v mariborskem klubu Satchmo, končal pa 20. 5. zvečer v ljubljanskem klubu smeha 10ka oz. na vrtu pri Gajotu. Vmes pa bo pretekel in nasmejal Štajersko (Celje, Sl. Konjice, Sl. Bistrica ...), Zasavje (Trbovlje, Hrastnik, Zagorje, Litija), Dolenjsko (Novo mesto, Kočevje, Ribnica, Trebnje, Grosuplje), Notranjsko (Cerknica, Logatec, Vrhnika, Borovnica) in Gorenjsko (Kranj, Škofja Loka, Medvode, Kamnik, Domžale).

Ljubitelji teka se lahko Teškyju pri projektu #StandUpMaratonec na poti pridružite kot zajčki, na nastopih komikov pa s prispevki v klobuk in donacijami za Botrstvo.

četrtek, 11.5. 

Maribor - Jazz klub Satchmo 

17:00 zbiranje komikov in prvih tekačev ter ostalih obiskovalcev

17:30 začetek nastopa, Tešky

17:50 komiki Stefan Šumanac Šumi, Nejc Petek in Martina Ipša nadaljujejo z nastopom

17:50 tekači s Teškym gredo na prvo etapo; 13 km dolge pot proti Račam, počasen tempo

Rače - Street caffee 

19:30 - začetek nastopa, nastopijo Tanja   Kocman, Jan Kreuzer in Anton Pevc

19:30 - 20:00 - Tešky se priključi, ko pride in gre direktno na oder,

20:00 - 20:15 - Tešky in tekači odidejo na drugo etapo; 12km proti Slovenski Bistrici

Slovenska Bistrica - MC K.REŠ

20:30 - začetek nastopa, nastopijo Nejc Petek, Lucas Aleksander White in Rok Škrlep

21:30 - 22:00 Tešky se priključi in zaključi večer kot zadnji komik

petek, 12.5.

11:00 - začnemo s počasnim tekom proti Slovenskim konjicam - 15km

Slovenske Konjice - MC Patriot

17:00 začetek nastopa, Tešky

17:20 nastopijo Eva Virc, Anton Pevc, Mladen Pahović

17:20 Tešky in tekači odidejo na drugo etapo; 23km proti Celju

Celje - Branibor 

20:00 - začetek nastopa, nastopijo Jan Kreuzer, Stefan Šumanac Šumi, Kaja Grozina

20:30 - 21:00 Tešky se priključi, ko pride in gre direktno na oder,

21:00 - 21:30 Tešky in tekači odidejo na tretjo dnevno etapo; 12km proti Šempetru

Šempeter - Nova Izba

21:00 začetek nastopa, nastopijo Matic Kokošar, Andrej Goršek, Braco Ljoljić, Boštjan Gorenc Pižama

22:30 - 23:00 Tešky se priključi in zaključi večer kot zadnji komik

Sobota 13.5.

11:00 začnemo s počasnim tekom proti Kisovcu - 25km

Kisovec - Kulturni dom 

16:30 - začetek nastopa, Tešky

16:50 -  nastopijo Stefan Šumanac Šumi, Anton Pevc

16:50 Tešky in tekači odidejo na drugo etapo; 12km proti Trbovljam

Trbovlje - Mladinski center 

17:30 – začetek nastopa, nastopijo pravljični Pižama, Jan Kreuzer

17:30 - 18:00 Tešky se priključi, ko pride in gre direktno na oder,

18:00 - 18:15 - Tešky in tekači odidejo na drugo etapo; 15km proti Laškem

Laško - gostilna Bezgovšek 

20:30 začetek nastopa, nastopijo Martina Ipša, Rok Škrlep, Mladen Pahovič

21:30 - 22:00 Tešky se priključi in zaključi večer kot zadnji komik

Nedelja 14.5.

11:00 začnemo s počasnim tekom proti Sevnici - 26km

Sevnica - Mladinski center 

17:30 - začetek nastopa, Tešky

17:50 nastopijo Nejc Petek, Jan Kreuzer, Matic Kokošar

17:50 Tešky in tekači odidejo na drugo dnevno etapo;  18 km proti Krškem

Krško - Mladinski center 

19:30 začetek nastopa, nastopijo Kaja Grozina, Mladen Pahovič, Stefan Šumanac Šumi

19:30 - 20:00 - Tešky se priključi, ko pride in gre direktno na oder,

20:00 - 20:15 - Tešky in tekači odidejo na tretjo dnevno etapo; 13km proti Brežicam

Brežice - Mladinski center 

20:30 začetek nastopa, nastopijo, Nastija Fijolič, Martina Ipša, Perica Jerković

21:30 - 22:00 Tešky se priključi in zaključi večer kot zadnji komik

Ponedeljek 15.5.

11:00 začnemo s počasnim tekom proti Novemu mestu - 40km

Novo mesto - Lokal Patriot 

19:00 - začetek nastopa, Tešky

19:20 nastopijo Martina Ipša, Jan Kreuzer, Matic Kokošar

19:20 Tešky in tekači odidejo na drugo dnevno etapo;  13 km proti Dolenjskim toplicam

Dolenjske toplice - hotel pri mostu 

21:00 začetek nastopa, nastopijo Rok Šrklep, Stefan Šumanac Šumi, Tin Vodopivec

21:30 - 22:00 Tešky se priključi in zaključi večer kot zadnji komik

Torek 16.5.

11:00 začnemo s počasnim tekom proti  Kočevju - 30km

Kočevje - KCK 

17:00 - začetek nastopa, Tešky

17:20 nastopijo Matic Kokošar, Tin Vodopivec

17:20 Tešky in tekači odidejo na drugo dnevno etapo;  14 km proti Ribnici

Ribnica - Gallop pub 

19:00 začetek nastopa, nastopijo Janez Trontelj, Jan Kreuzer, Anton Pevc

19:30 - 20:00 - Tešky se priključi, ko pride in gre direktno na oder,

20:00 - 20:15 - Tešky in tekači odidejo na tretjo dnevno etapo; 18km proti Loškem Potoku

Loški potok - KTC 

21:00 začetek nastopa, nastopijo Klemen Bučan, Klemen Mauhler

22:00 - 22:30 Tešky se priključi in zaključi večer kot zadnji komik

Sreda 17.5.

11:00 začnemo s počasnim tekom proti Cerknici - 24,5km

Cerknica - Notranjski klub 

18:30 - začetek nastopa, Tešky

18:50 nastopijo Janez Trontelj, Stefan Šumanac Šumi, Jan Kreuzer

18:50 Tešky in tekači odidejo na drugo dnevno etapo;  15 km proti Postojni

Postojna - Mladinski center 

20:00 začetek nastopa, Žan Papič, Marko Žerjal, Rok Krivičič

21:30 - 22:00 Tešky se priključi in zaključi večer kot zadnji komik

Četrtek 18.5.

11:00 začnemo s počasnim tekom proti  Logatcu - 20km

Logatec - Navigator pub 

18:00 - začetek nastopa, Tešky

18:20 nastopijo Saša Perpar, Klemen Bučan, Klemen Mauhler

18:20 Tešky in tekači odidejo na drugo dnevno etapo;  9 km proti Vrhniki

Vrhnika - Zakon 

20:00 začetek nastopa, nastopijo Martina Ipša, Stefan Šumanac Šumi, Jan Kreuzer, Tin Vodopivec

20:30 - 21:00 - Tešky se priključi, ko pride in gre direktno na oder,

21:00 - 20:15 - Tešky in tekači odidejo na tretjo dnevno etapo; 9km proti Borovnici

Borovnica - Arterija 

21:00 začetek nastopa, nastopijo Aleš Sečnik, Rok Škrlep, Eva Virc, Mark Džamastagić, Jan Cunja

22:00 - 22:30 Tešky se priključi in zaključi večer kot zadnji komik

Petek 19.5.

11:00 začnemo s počasnim tekom proti Medvodam - 32km

Medvode - Jedro 

18:00 - začetek nastopa, Tešky

18:20 nastopijo Martina Ipša, Željkić & Željudin, Anton Pevc

18:20 Tešky in tekači odidejo na drugo dnevno etapo;  10 km proti Škofji Loki

Šk.Loka - Pri rdeči Ostrigi 

20:00 začetek nastopa, nastopijo Boštjan Gorenc Pižama, Admir Baltić, Tin Vodopivec

20:00 - 20:30 - Tešky se priključi, ko pride in gre direktno na oder,

20:30 - 20:45 - Tešky in tekači odidejo na tretjo dnevno etapo; 10km proti Kranju

Kranj - kavarna Bazen 

21:00 začetek nastopa, nastopijo Rok Bohinc Bohn, Andrej Kokot, Matic Kokošar (Stefan Šumanac Šumi) 

21:30 - 22:00 Tešky se priključi in zaključi večer kot zadnji komik

Sobota 20.5.

11:00 začnemo s počasnim tekom proti Kamniku - 24km

Kamnik - Klub kino dom 

17:00 - začetek nastopa, Tešky

17:20 nastopijo Jan Kreuzer, Admir Baltić, Nik Beseničar

17:20 Tešky in tekači odidejo na drugo dnevno etapo;  11 km proti Domžalam

Domžale - Blunout 

19:00 začetek nastopa, nastopijo Željkić & Željudin, Matic Kokošar, Marko Žerjal

19:00 - 19:30 - Tešky se priključi, ko pride in gre direktno na oder,

19:30 - 20:00 - Tešky in tekači odidejo na tretjo dnevno etapo; 5km proti Trzinu

Trzin - ZIP Baza 

20:00 začetek nastopa, nastopijo Rok Škrlep, Stefan Šumanac Šumi, Anton Pevc

20:30 - 21:00 - Tešky se priključi, ko pride in gre direktno na oder,

21:00 - 21:15 - Tešky in tekači odidejo na četrto/zadnjo dnevno etapo; 10km proti Ljubljani

Ljubljana - 10ka oz Gajo letni vrt 

21:00 začetek nastopa

22:00 - 22:30 Tešky se priključi in zaključi večer kot zadnji komik

žurka 

Prizorišče

Prizorišče:
Mladinski center Brežice
Naslov:
Gubčeva 10a
Poštna št.:
8250
Mesto:
Brežice
Država:
Država: si

Opis:

Večnamenska dvorana

Informacije: + 386 (0) 590 83 790